"Тільки, якщо попросять дружина, Зеленський та Шмигаль": Малюська заявив, що у відставку не збирається

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
353
"Тільки, якщо попросять дружина, Зеленський та Шмигаль": Малюська заявив, що у відставку не збирається

Міністерство юстиції України

Міністр наголосив, що за крісло не тримається.

Міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що піде у відставку, якщо його про це попросять три особи — його дружина, президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Про це міністр заявив  в ефірі одного з українських телеканалів, відповідаючи на питання, що буде, якщо ВР або уряд вирішить відправити його у відставку, пише "Укрінформ".

“Чуток безліч, і я завжди, з першого дня, говорив одразу, що я за крісло не тримаюся. Рішенням парламенту, я безумовно, піду у відставку, але є ще три людини, слів яких достатньо, щоб я одразу написав заяву і вже збирав речі — це президент, прем’єр і дружина моя. З усіма названими людьми — (наразі — ред.), не було таких розмов”, - розповів Малюська.

За його словами, немає незамінних людей, “є команда, є Мін’юст, і Мін’юст сильний, ми створили дуже гарну команду”.

“Але менше з тим, розмов (про його відставку з ним поки що — ред.) не було, прохань — не було, я поки що ще відчуваю у собі сили трошки попрацювати”, - поінформував міністр.

За його словами, після того, як він піде у відставку, він може орієнтовно на тиждень поїхати відпочити на море із сім'єю.

“Але як тільки буде бажання будь-кого з названих осіб (дружини, прем’єра або президента — ред.) — я одразу на море на тиждень, а потім — працювати десь в іншому місці”, - уточнив Малюська.

Нагадаємо:

  • Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк звільнився з посади після виходу з відпустки.
  • 13 липня очільник МВС Арсен Аваков написав заяву про відставку. Замість нього новим міністром внутрішніх справ став нардеп від "Слуги народу", голова Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський. Його кандидатуру запропонував президент Володимир Зеленський, а провладна партія підтримала це рішення під час засідання фракції.

Новини тижня: які ймовірні причини і наслідки раптової відставки Арсена Авакова

Новини тижня: які ймовірні причини і наслідки раптової відставки Арсена Авакова
Наступна публікація