Тіллерсон підтвердив прихильність США до України і запевнив у збереженні санкцій проти РФ

Дата публікації
Тіллерсон підтвердив прихильність США до України і запевнив у збереженні санкцій проти РФ

Reuters

Санкції залишатимуться до того часу, поки Росія не дотримуватиметься своїх зобов'язань щодо східної України та Криму.

США залишать у дії свої санкції проти РФ, поки Росія не припинить окупацію усіх частин України.

Про це заявив в.о. речника Державного департаменту США Марк Тонер, - пише Укрінформ.

"Санкції залишатимуться до того часу, поки Росія не дотримуватиметься (своїх зобов'язань – Ред.) щодо східної України та Криму", - сказав Тонер.

За його словами, ця тема порушувалася під час зустрічі глави МЗС України Павла Клімкіна та Державного секретаря США Рекса Тіллерсона.

"Під час розмови йшлося передовсім про внутрішньоукраїнські питання, але також про наші занепокоєння щодо дотримання Мінських угод. Ще вони поговорили про реформи, які проводить уряд України", - зазначив в.о. речника.

"Секретар Тіллерсон підтвердив прихильність США до України та нашу обіцянку домогтися від усіх сторін, включно із РФ, виконання зобов'язань згідно із Мінськими угодами", - підсумував Тонер.

Нагадаємо, Павло Клімкін перебуває у США із робочим візитом, під час якого він збирається обговорити реформи та територіальну цілісність України. Повідомлялося, що Клімкін під час запланованої зустрічі з сенаторами планує розповісти про можливі варіанти співпраці США та України, а також про підтримку України з боку США, в тому числі і у безпековій сфері. У МЗС кажуть, що ця зустріч має дати новий імпульс українсько-американським стосункам.

Рекс Тіллерсон заявив, що США буде максимально залучені до врегулювання ситуації на Донбасі

Рекс Тіллерсон заявив, що США буде максимально залучені до врегулювання ситуації на Донбасі

Наступна публікація