Тіллерсон розчарований реакцією РФ на удар США по Сирії

Це свідчить про триваючу підтримку режиму Асада, - сказав держсекретар.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив про своє розчарування реакцією російської влади на американський ракетний удар по сирійській військовій базі.

Про це повідомляє Білий дім.

"Я розчарований цим відповіддю росіян, оскільки це свідчить про триваючу підтримку ними режиму Асада", - сказав Тіллерсон.

Він зазначив, що вважає це "дуже розчаровує", але при цьому "не дивним".

Нагадаємо, американські есмінці USS Porter і USS Ross вночі 7 квітня випустили 59 ракет по аеродрому сирійських урядових сил Шайрат. В результаті загинуло шість осіб, повідомили в Міноборони Сирії. Операція проводилася у відповідь на хімічну атаку уряду Сирії 4 квітня у містечку Хан-Шейхун, в результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти.

Глава Сполучених Штатів Дональд Трамп закликав "всі цивілізовані держави" приєднатися до США, щоб покласти край конфлікту в Сирії. Він заявив, що Вашингтон зобов'язаний "стримувати і запобігати поширенню і використанню смертоносного хімічної зброї", яку, за його словами, безсумнівно використовувала сирійська влада.

У свою чергу, держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Росія виявилася неспроможною виконати свої зобов'язання 2013 року для захисту Сирії від хімічної зброї. За його словами, РФ є співучасником, або просто некомпетентною", оскільки не дотримується угоди з утилізації хімічної зброї в країні.

Глава РФ Володимир Путін заявив, що ця атака порушує міжнародне право.

Залиште свій коментар