Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тіллерсон: США прагнуть покращення відносин з Росією, але наріжним каменем є Україна

Держсекретар зазначив, що навіть розслідування російського втручання у вибори не є головною проблемою.

Сполучені Штати Америки прагнуть покращення стосунків з Росією, але вважають це за неможливе, поки не буде досягнуто прогресу щодо України. Про це держсекретар Рекс Тіллерсон заявив в інтерв'ю CNN.

"Ми повинні бути дуже відкритими, прямими і відвертими один з одним в тому, що ми обидва -  я думаю, що міністр закордонних справ Лавров так само налаштований на це, щоб поліпшити ці відносини, як і я, це складні проблеми, і ми ясно дали зрозуміти, що наріжним каменем насправді є Україна", - повідомив Тіллерсон.

"Ми повинні домогтися прогресу в Україні", - наголосив держсекретар.

Водночас він зазначив, що розслідування російського втручання у вибори в США не позначаються на його дипломатичних стосунках з російськими чиновниками. 

Як відомо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США з допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Директор ФБР Крістофер Рей заявив, що бюро має намір створити особливий підрозділ для боротьби з загрозою зовнішнього втручання у вибори в США, в тому числі, з боку Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції