Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимчасовий керівник Мінфіну готова співпрацювати з кандидатом у міністри

Маркарова запевняє, що не ховатиметься від роботи.

Україна може недоотримати прибутки, закладені в бюджет поточного року. Про це заявила виконувач обов'язків міністра фінансів Оксана Маркарова, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Водночас посадовець не вважає це великою проблемою. "Всі кошти, які не отримаємо, можемо замістити запозиченнями", - вважає вона. Маркарова зізналася, що отримання  навіть половини від запланованих 21 млрд від приватизації буде "суттєвим результатом". Окрім того, держава розраховуватиме на перехід до ринкових цін на газ, адже це потрібно "для того, щоб зменшити поле для корупції".

ВідеоПро ціну на газ та особисте: нова очільниця Мінфіну дала ексклюзивне інтерв'ю

Святе місце пустим не буває. Міністр фінансів Олександр Данилюк пішов, а на його крісло сіла журналістка ТСН. Вона побувала з екскурсією в кабінеті Данилюка, перевірила що він залишив по собі і передала Мінфін в надійні руки - обов'язки міністра виконуватиме Оксана Маркарова. Про її плани дізналася з перших вуст.

Про ціну на газ та особисте: нова очільниця Мінфіну дала ексклюзивне інтерв'ю

Новий керівник Мінфіну запевнила, що становище Державної фіскальної служби буде незмінним. "Станом на сьогодні ДФС знаходиться в підпорядкуванні Кабміну, і там вона буде знаходитись Це я точно можу сказати. Володимир Борисович Гройсман підтримує цю позицію", - зауважила вона.

Також Маркарова припустила, що зможе працювати в одній команді разом із імовірним кандидатом на посаду міністра від Банкової Ніною Южаніною. "У нас точно є разом над чим працювати – у мене в якості в.о., а в Ніни Петрівни в якості голови комітету", - вважає урядовець.

Повний текст ексклюзивного інтерв'ю Маркарової ТСН читайте тут.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Залиште свій коментар

Вибір редакції