Тимошенко хоче об'єднатися з партіями Вакарчука та Зеленського в округах

Тимошенко хоче об'єднатися з партіями Вакарчука та Зеленського в округах

За її словами, "Батьківщина" також налаштована об'єднатися в "коаліцію дій" з "іншими проєвропейськими силами".

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко закликала лідерів політичних сил "Слуга народу" та "Голос" об'єднатися в деяких мажоритарних округах і висунути єдиних кандидатів.

Про це вона заявила 10 червня під час з'їзду своєї партії, трансляція якого відбувалася у фейсбуці.

"Справжні демократичні сили, які мають намір пройти до парламенту – а це партія "Батьківщина", "Слуга народу", партія "Голос" Святослава Вакарчука - повинні об'єднатися на тих округах, де йдуть мастодонти того корумпованого режиму, який діяв п'ять років і зараз впав, щоб вони не пройшли", - сказала політик.

Також Тимошенко сказала, що "Батьківщина" готова в новому парламенті об'єднатися в коаліцію з "іншими демократичними проєвропейськими силами" та запропонувати їм втілювати програму партії "Новий курс України".

"Наша партія налаштована в новому парламенті йти в сильну коаліцію з новим президентом і з іншими демократичними проєвропейськими силами. І ще ж і надто, ми новій коаліції готові запропонувати дуже сильний план, а головне – зробити все, щоб цей план став реальністю. Ми хочемо запропонувати "Новий курс України". І створити не просто коаліцію, а назвати її, наприклад, "коаліцією дій". Вже не змін, не обіцянок, не мрій, а коаліцією дій", - сказала Тимошенко.

Водночас вона вважає, що "Новий курс" має стати коаліційною угодою. Тимошенко обіцяє, що в разі об'єднання "Батьківщина", "Слуга народу" та інші демократичні сили зможуть показати результат за сто днів.

Під час з'їзду Тимошенко представила список "Батьківщини". Який вигляд має перша п'ятірка читайте тут. Очолила список партії лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, п'ять політичних сил проходять до Верховної Ради нового скликання, стверджується у соцопитуванні Київського міжнародного інституту соціології, яке проводилось 26 травня - 7 червня 2019 року. Найвищий рівень підтримки серед тих, хто визначився з партією, має "Слуга народу" - 48,5%. На другому місці із великим відривом іде "Опозиційна платформа - За життя" - 11,8%. Третє і четверте місця займають "Європейська солідарність" Петра Порошенка і "Батьківщина" Юлії Тимошенко - 8,1% і 7,8% відповідно. Прохідний бар'єр долає "Голос" на чолі із Святославом Вакарчуком. - 5,6%.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів