Тимошенко можуть накинути ще три роки у новій справі про банкрутство "Родовідбанку"

Дата публікації
Тимошенко можуть накинути ще три роки у новій справі про банкрутство "Родовідбанку"

Тимошенко можуть звинуватити у банкрутство "Родовідбанку"

Прокуратура вимагає видачі з Угорщини екс-бютівця Олександра Шепелєва для дачі свідчень.

Народний депутат з фракції "Батьківщина" Володимир Ар'єв стверджує, що проти Юлії Тимошенко фабрикують нову справу - про причетність екс-прем'єра до банкрутства банку "Родовід".

Про це нардеп написав на своїй сторінці на Facebook в понеділок, 29 липня.

"Ніяких документів немає - всі ці справи повністю перебували в компетенції Національного банку, який контролювався Ющенком. Тому основою справи повинні стати усні "свідчення" Шепелєва, екс-депутата БЮТ, які з нього сподіваються вибити силою в українських в'язницях", - написав Ар'єв, зазначивши, що прокуратура вимагає видачі з Угорщини Олександра Шепелєва, затриманого там 5 липня.

Третя кримінальна справа може обернуться для Тимошенко трьома роками позбавлення волі. Саме таке покарання передбачає Кримінальний кодекс країни за статтею "доведення до банкрутства".

Проте захисники екс-прем'єра стверджують, що Юлії Володимирівні вдасться уникнути покарання, пише Комсомольская правда в Украине.

"Юлія Тимошенко має таке ж відношення до банкрутства "Родовідбанку", як до вбивства Євгена Щербаня - ніяке. Вона не причетна до цих злочинів. Тому її і не буде за що карати", - заявив адвокат Олександр Плахотнюк.

Нагадаємо, що екс-прем'єра Юлію Тимошенко підозрюють у справі про вбивство бізнесмена і депутата парламенту Євгена Щербаня. Генпрокуратура вважає, що Тимошенко разом з іншим екс-прем'єром України Павлом Лазаренком профінансувала вбивство. Якщо провина Тимошенко буде доведена, їй загрожує покарання аж до довічного ув'язнення.

Наступна публікація