Тимошенко накинулась на журналіста із обвинуваченнями після незручного запитання про ринок землі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардепка заявила, що скасування мораторію на продаж землі може перетворити Україну на "бананову республіку".

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко розкритикувала ухвалення законопроєкту про відкриття ринку землі, бо це перетворить Україну на "бананову республіку".

Про це вона заявила у кулуарах парламенту, відповідаючи на запитання журналіста каналу "Еспресо", чому її політсила за час перебування у Раді не створила законів на підтримку українських аграріїв.

Відео Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

У нас в гостях Гончарук Олексій Валерійович – наймолодший прем’єр-міністр в історії сучасної України. До посади прем’єра був заступником голови офісу президента з економічних питань. Своїм основним завданням на посаді прем’єр-міністра називає економічне зростання та покращення умов життя людей. Олексій відповів на питання глядачів та розказав про Бюджет 2020 року.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук розповів про Бюджет 2020 та мораторій на землю

"Не треба за гранти нам промивати мізки. Гранти, на яких живе канал "Еспресо". Не треба нам за гранти промивати мізки, що нашу українську землю треба продати. Я прекрасно знаю, що таке європейська система земельних стосунків. Не парламент створює, а створюють президенти, уряди і більшість. Наша команда ніколи в житті більшість в парламенті не мала. І не треба робити маніпулятивні запитання", - наголосила вона.

За словами Тимошенко, її команда завжди була за фермерство, яке є в Європейському Союзі.

"А сьогодні замість фермерства хочуть продати наші землі тим, хто має великі гроші – це транснаціональним, фінансовим спекулянтам і іноземним компаніям, які бачать нас як легку здобич. І не тягніть нас у яму "бананової республіки", - обурилась вона.

Нагадаємо, раніше Тимошенко закликала провести всеукраїнський референдум стосовно відкриття ринку землі. Лідерка політсили надіслала звернення до Зеленського.

Залиште свій коментар

Вибір редакції