Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко назвала, хто вирішуватиме про склад нової коаліції та кандидата в прем'єри

Лідерка "Батьківщини" заявила, що в її партії не претендують на посади.

Хто увійде в нову парламентську коаліцію, а також ім'я претендента на посаду прем'єр-міністра залежить від президента України Володимира Зеленського.

Про це на пресконференції після оголошення екзитполів позачергових парламентських виборів сказала лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

"Найбільшу фракцію і перше місце отримала партія президента України Володимира Зеленського. І сьогодні в його особистих руках перебуває питання формування коаліції. Тільки президент України та його партія будуть приймати рішення, з ким створити коаліцію, кого висувати на посаду прем’єр-міністра, а також на посади міністрів, це тільки в його руках", - сказав Тимошенко.

Вона чітко не відповіла, чи планує "Батьківщина" об'єднуватися в коаліцію зі "Слугою народу".

"Із всіх патріотичних, проєвропейських сил у парламенті ми готові бути в єдиній коаліції тільки зі "Слугою народу" і партією "Голос". Більше ми ні з ким коаліцію створювати не будемо. Наша команда, в коаліції або не в коаліції. У будь-якому випадку ми будемо служити Україні і будемо служити інтересам людей", - зазначила Тимошенко.

Раніше про можливе створення коаліції з "Голосом" заявив лідер "Слуги народу" Дмитро Разумков і додав, що можливість створення коаліції з партією Порошенка - близька до нуля. Водночас "Голос" готовий вести переговори про створення коаліції з "Європейською солідарністю" та "Батьківщиною", якщо ті підтримають деолігархізацію, але точно не з "проросійськими силами, які відстоюють інтерес окупанта. За яке б життя вони не називалися", сказав в ефірі "Громадського" кандидат у депутати від партії "Голос" Ярослав Юрчишин.

Експрезидент України Петро Порошенко заявив, що його партія "Європейська солідарність" у новій Верховній Раді готова співпрацювати з "Голосом".

Нагадаємо, за результататами екзитполів, до нової Верховної Ради проходять п'ять партій.

Відео Юлія Тимошенко привітала Зеленського з "дуже переконливою перемогою"

Лідерка "Батьківщини" попросила Зеленського та його команду не втратити наступні 5 років і не розчарувати людей. А також запропонувала свою допомогу у формуванні країни.  

Юлія Тимошенко привітала Зеленського з "дуже переконливою перемогою"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції