Тимошенко розповіла, кого вважає головним конкурентом на виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидат у президенти вважає, що кількість її прихильників не зменшується.

Кандидат у президенти від партії "ВО Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає своїм головним конкурентом на виборах шоумена Володимира Зеленського.

Про це повідомляє "Новое время" з посилання на інтерв'ю Тимошенко для агентства Reuters.

Лідерка "Батьківщини" впевнена, що не втрачає підтримку українців. Однак Тимошенко визнає, що її головним конкурентом є Володимир Зеленський, який лідирує за результатами соцопитувань.

"Просто є новий кандидат в президенти - Володимир Зеленський, який ніколи не був в політиці, він сьогодні отримує в опитуваннях велику підтримку людей, які проти істеблішменту, проти всього політичного класу", - сказала Тимошенко.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року. 

За результатами останнього опитування проведеного соціологічною групою "Рейтинг" в лютому 2019 року, за Володимира зеленського готові віддати свій голос 25,1% респондентів, за Петра Порошенка 16,6%, а за Юлію Тимошенко 16,2%.

Про кандидатів, яких зареєструвала ЦВК та які візьмуть участь у виборах, читайте за посиланням.

ВідеоЮлія Тимошенко побувала на допиті у МВС

Як свідок, кандидат у Президенти України сьогодні спілкувалася зі слідчими МВС. Йдеться про дві кримінальні справи щодо порушення виборчого законодавства. Перша стосується внесення неправдивих відомостей до Державного реєстру виборців. Друга - збору персональних даних виборців агітаторами зі штабу Порошенка. 

Юлія Тимошенко побувала на допиті у МВС

Залиште свій коментар

Вибір редакції