Тимошенко назвала підвищення ціни на газ для населення злочином

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик закликає розпочати кампанію за скасування урядового рішення.

Рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення розкритикувала лідер партії "Батьківщина". Юлія Тимошенко вважає, що з новими тарифами більшість родин не переживуть цієї зими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Саме депутати зобов’язані стати на захист людей, які їх обирали. Я закликаю всіх депутатів всіх рівнів – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно скасувати цей злочин перед людьми", - заявила політик.

Як повідомлялося, 19 жовтня під час екстренного засідання уряду було схвалено підвищення на на 23,5% з 1 листопада вартості газу для населення. Кубометр палива буде коштувати 8850 гривень. Підвищення ціни було ключовою вимогою МВФ щодо відновлення кредитування України. Через лічені години після урядового рішення Фонд заявив про старт нової програми stand-by вартістю 3,9 млрд доларів.

ВідеоЮлія Тимошенко розкритикувала підвищення ціни на газ

Рішення уряду про підвищення ціни на газ для населення розкритикувала лідерка партії "Батьківщина". Юлія Тимошенко вважає, якщо це рішення не скасують, то з новими тарифами більшість родин не переживуть цієї зими.

Юлія Тимошенко розкритикувала підвищення ціни на газ

Залиште свій коментар

Вибір редакції