Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко неодноразово зустрічалася з Аваковим перед виборами – "Схеми"

Вони переконують, що темою їхніх розмов є чесні вибори.

Кандидатка у президенти України та лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко неодноразово зустрічалася з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим.

Про це йдеться у розслідуванні журналістів програми "Схеми".

Візит Тимошенко до будівлі Міністерства внутрішніх справ журналісти зафіксували у жовтні минулого року. 23 грудня Тимошенко та Аваков зустрічалися у "Фортеці" – комплексі спеціальних об'єктів, де мешкає міністр внутрішніх справ.

Окрім того, кандидат у президенти та очільники МВС зустрічалися у будівлі відомства 28 січня і 16 березня. Остання зустріч відбулася у той день, коли праворадикали із "Національних дружин" влаштували акцію на Банковій проти корупції в оборонній сфері.

Журналісти зазначили, що  кортеж із Тимошенко заїхав на територію МВС, і автомобілі не перевіряли при в'їзді, як інших. За годину кандидатка та її супровід залишили будівлю правоохоронного відомства.

Юлія Тимошенко у коментарі журналістам зазначила, що усі її зустрічі з Аваковим присвячені чесним виборам. Вона повідомила, що подала дві заяви на ім’я Арсена Авакова про здійснення злочину, у спілкувалася з ним, щоб передати ці заяви та надати докази.

Аваков каже те саме.

"Як міністр внутрішніх справ, я спілкуюсь майже з усіма кандидатами. Юлія Тимошенко, як кандидат у президенти, протягом останніх місяців неодноразово візитувала МВС. Вона подавала заяви про порушення, надавала свідчення по справах, брала участь у слідчих діях, зверталася про надання особистої охорони тощо. У тому числі, вона мала зустрічі із міністром внутрішніх справ", – розповів міністр.

І Тимошенко, і Аваков спростовують перемовини щодо подальшої долі міністра у разі перемоги кандидатки на виборах президента.

Аваков каже, що питання про призначення міністрів вирішує коаліція у парламенті, а не президент. Тимошенко у свою чергу зазначає, що не проводить жодні перемовини до своєї перемоги.

"Ми забобонні всі, да? І ми віримо в те, що будь-які переговори треба вести тільки після перемоги. І взагалі мені здається, що в правильній моральній політиці не потрібні якісь домовленості, якісь кулуарні речі. Треба просто знати, що кожен робить свої справи, і я сьогодні дякую міністру внутрішніх справ", – сказала кандидатка.

Раніше Аваков повідомляв, що поліція завела кримінальну справу і розслідує можливий підкуп виборців у Василькові Київської області з боку штабу провладного кандидата. За його словами, "виборча сітка" працює за наступною схемою: один із представників штабу наймає агітаторів, ті вибирають сто осіб із соціально незахищених верств населення, йдуть до них і запитують, чи готові вони підтримати їхнього кандидата. Якщо так, то пропонують допомогу.

21 лютого Служба безпеки України повідомила про викриття виборчої піраміди на чолі з народним депутатом. Слідство вважає, що 2018 року на території України було створено злочинну організацію, яка мала на меті масовий підкуп виборців та фальсифікацію результатів виборів президента України. У матеріалах СБУ згадується народний депутат Руслан Богдан.

"Інтерфакс-Україна" з посиланням на інформоване джерело повідомляє, що "піраміду" нібито організував нардеп з фракції "Батьківщина" Валерій Дубіль. Він начебто координував і фінансував цю виборчу схему. Відзначається, що в кожній області організація мала свого представника. Одним з них, як стверджується, був член ВО "Батьківщина" Богдан. Спецслужби також стверджують, що у піраміді присутній російський слід. 

ВідеоГерасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

У Верховній Раді пересварились кандидати у президенти та їхні представники. Лідер президентської фракції Артур Герасимов звинуватив штаб Юлії Тимошенко в організації скуповування голосів понад мільйона виборців. Тимошенко у відповідь продовжує звинувачувати у нечесній грі президента Порошенка. 

Герасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції