Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко офіційно підтвердила, що балотуватиметься на посаду президента

Першим кроком вона планує одразу змінити конституцію.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко офіційно підтвердила, що буде балотуватись на майбутніх президентських виборах в Україні в 2019 році.

Про це вона повідомила під час онлайн-трансляції на своїй сторінці у Facebook.

"Я буду балотуватися на посаду президента України… Для мене президентський пост - це не Playstation, а це реальна зміна, яку очікує країна", - заявила Тимошенко.

Вона також зазначила, що балотується не для того, щоб знову "пограти в авторитаризм". У разі перемоги вона планує одразу ж провести референдум та змінити в країні Конституцію, щоб зафіксувати парламентську форму правління.

Нагадаємо, 15 червня у Києві Тимошенко провела форум "Новий курс України", під час якого оголосила, що планує перетворити Україну в "канцлерську" республіку.

ВідеоМолодий чоловік оголився під час виступу Тимошенко на форумі в Києві

Лідер "Батьківщини" зорганізувала в Києві форум, який офіційно не називають передвиборним. Але розповідала Тимошенко саме про новий курс для країни, який обіцяє втілювати. Несподіванкою для неї став оголений юнак із квітами, який у найвідповідальніший момент піднявся на сцену. Що з того вийшло – далі у сюжеті ТСН.

Молодий чоловік оголився під час виступу Тимошенко на форумі в Києві

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції