Тимошенко офіційно підтвердила, що балотуватиметься на посаду президента

Першим кроком вона планує одразу змінити конституцію.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко офіційно підтвердила, що буде балотуватись на майбутніх президентських виборах в Україні в 2019 році.

Про це вона повідомила під час онлайн-трансляції на своїй сторінці у Facebook.

"Я буду балотуватися на посаду президента України… Для мене президентський пост - це не Playstation, а це реальна зміна, яку очікує країна", - заявила Тимошенко.

Вона також зазначила, що балотується не для того, щоб знову "пограти в авторитаризм". У разі перемоги вона планує одразу ж провести референдум та змінити в країні Конституцію, щоб зафіксувати парламентську форму правління.

Нагадаємо, 15 червня у Києві Тимошенко провела форум "Новий курс України", під час якого оголосила, що планує перетворити Україну в "канцлерську" республіку.

ВідеоМолодий чоловік оголився під час виступу Тимошенко на форумі в Києві

Лідер "Батьківщини" зорганізувала в Києві форум, який офіційно не називають передвиборним. Але розповідала Тимошенко саме про новий курс для країни, який обіцяє втілювати. Несподіванкою для неї став оголений юнак із квітами, який у найвідповідальніший момент піднявся на сцену. Що з того вийшло – далі у сюжеті ТСН.

Молодий чоловік оголився під час виступу Тимошенко на форумі в Києві

 

Залиште свій коментар