Тимошенко "перевела стрілки" на владу, яка організувала проти себе проплачений протест

Вчора, 15 листопада, у столиці відбулися акції протесту під НБУ та Радою.

Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко стверджує, що у вівторок, 15 листопада, влада вивела спеціальних людей на мітинги під НБУ та Верховну Раду.

Про це вона заявила в кулуарах Верховної Ради, передає "Українська правда".

"Я хочу просто спростувати весь той бруд, всі образи, які на адресу "Батьківщини" і в мій бік звучали в інформаційному просторі. Хочу повідомити суспільству, що вчора влада підготувала спеціальні групи людей, які були задіяні і запущені під Національний банк, під Верховну раду, які в ЗМІ говорили, що вони прийшли за гроші", – сказала вона.

Організована черга пенсіонерів і 125 грн винагороди. Як у центрі Києва проходять мітинги

Тимошенко стверджує, що у вівторок, 15 листопада, на мітинги виходили справжні вкладники банків.

"Скажіть, будь ласка, якщо б люди вийшли за гроші, підписував би президент в своєму кабінеті в такому прискореному режимі законопроект про задоволення вимог вкладників банку "Михайлівський"? Ніколи, якби там були проплачені люди", – сказала вона.

Тимошенко назвала прийняття законопроекту щодо виплат коштів вкладників банків перемогою людей.

"Вчора вийшли всі, хто ошукані банками і добилися певних кроків назустріч. Сьогодні вже очевидно, де програма "Шатун". Де ці шатуни? Все це було фейком влади", – додала вона.

Нагадаємо, на вчорашні мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої. 

ВідеоУ центрі Києва посилені заходи безпеки триватимуть до 22 листопада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: