Тимошенко підтвердила готовність до коаліції зі "Слугою народу" та висловила бажання увійти до уряду

Тимошенко підтвердила готовність до коаліції зі "Слугою народу" та висловила бажання увійти до уряду

Юлія Тимошенко / Фото: УНІАН

За словами Тимошенко, її пропозиція стосується входження не лише до коаліції, а й до уряду.

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко підтвердила готовність її фракції до коаліції у Раді зі "Слугою народу" та заявила, що відповідна "пропозиція залишається на столі" у пропрезидентської монобільшості.

Про це вона повідомила у понеділок, 15 березня, в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я можу сказати, що моя пропозиція заради того, щоб зараз врятувати ситуацію, залишається у них на столі. Але це їхнє рішення - продовжити цей хаос, безглуздя і щоденне ухвалення рішень проти національних інтересів або повернутися до відродження величі України, її індустріальної потужності і правильної соціальної політики", - заявила Тимошенко.

Зокрема, вона зазначила, що її пропозиція стосується входження не лише до коаліції, а й уряду. "Коли я побачила, наскільки тяжка економічна, медична, соціальна ситуація, наскільки все це загнано в глухий кут, я просто вийшла і сказала: слухайте, далі це вже може бути невідновлювальним, ми просто можемо пройти точку неповернення, давайте робити сильний національний уряд, давайте робити сильну політику, сильні рішення і діяти негайно", - зазначила Тимошенко та додала, що "якщо президент готовий змінити стратегію країни", то команда "Батьківщини" "готова бути поряд".

Нагадаємо, раніше нардеп від "Батьківщини" Михайло Волинець заявив, що переговори про коаліцію зі "Слугою народу" ведуться ще з минулого року. Натомість лідер фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що передумов для створення нових коаліцій у Верховній раді наразі немає. "Для того, щоб була коаліція, треба коаліційна угода. Її потрібно обговорювати, потрібно провести через фракцію, потрібна програма - це великий процес. Станом на зараз таких процесів я не бачу. Можливо, є розмови, але розмови - це робочий режим, розмови можемо і три роки вести", - пояснив він.

Стосовно інформації про створення коаліції "Слуги народу" з "Батьківщиною", Арахамія сказав, що у парламенті багато маніпуляцій, на які він не звертає увагу.

"Оновлена" Юлія Тимошенко : у чому полягає секрет молодості політиків

"Оновлена" Юлія Тимошенко : у чому полягає секрет молодості політиків

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація