Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко пообіцяла піти з посади президента у 2019 році та назвала умову цього

Якщо після перемоги на виборах їй не вдасться кардинально змінити ситуацію за 100 днів, політик обіцяє власну відставку.

Юлія Тимошенко знову побореться за головне крісло держави. Свою лідерку партія "Батьківщина" висунула кандидатом у президенти, а сама Тимошенко оголосила основні тези своєї передвиборної кампанії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Жодної партійної символіки – столичний Палац спорту, який вміщує 10 тисяч людей, увесь синьо-жовтий. Немає і портретів Юлії Тимошенко, лише її зображення на футболках у молодих партійців – у стилі японського аніме. "Ті, хто беруть участь – тим і видали", - пояснюють прибічники політсили. Поряд у залі старші жіночки із білим вишитим простирадлом – пояснюють, що стояли з ним, ще коли Тимошенко судили: "Коли її в  ГПУ тягали, викликали. Це кістяк наш, ми з самого ГПУ там".

ВідеоСпроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

Юлія Тимошенко знову побореться за головне крісло держави. Свою лідерку партія "Батьківщина" сьогодні висунула кандидатом у президенти. Тимошенко оголосила основні тези своєї передвиборної кампанії. І назвала умову, за якої достроково полишить посаду Президента - це якщо її оберуть. 

Спроба номер три: Юлія Тимошенко балотується у президенти

У залі – таблички та кульки зі словами "Вірю в Україну". Це нове гасло президентської кампанії Юлії Тимошенко, але її партійці не забувають і старі. "Хоч мороз за щоки, але весна переможе", - каже член партії "Батьківщина" Іван Кириленко. З трибуни Тимошенко підтримує перший президент Кравчук, а з екрана – Михаїл Саакашвілі. У залі вся родина Тимошенко, на сцену лідерку партії запрошує її донька. Тимошенко підіймається під оплески та музику, вся в малиновому – від сережок до туфель. Говорить майже дві години – презентує свій новий курс в економіці, безпеці та соціальній політиці, обіцяє повернути тимчасово окуповані території, а нинішній стан країни називає руїною. 

Тимошенко хоче нової конституції, а для корупціонерів обіцяє стати їхнім нічним жахом. Усе заплановане хоче реалізувати ледь не за перші три місяці при владі. "Якщо за перші сто днів на посаді президента я не зможу зламати стару систему, не зможу показати вам очевидні результати – я просто піду з президентської посади", - обіцяє вона. А поки що Тимошенко піде в Центрвиборчком – у середу їй необхідно віднести документи для реєстрації кандидатом на виборах-2019.

Кореспондент ТСН Олена Мацюцька

Залиште свій коментар

Вибір редакції