Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко пояснила мільйонні пожертви "Батьківщині" від незаможних мешканців регіонів

Кандидат запевняє, що її партія фінансується прозоро і без порушень.

Лідерка ВО "Батьківщина" та кандидат у президенти України Юлія Тимошенко заявила, що партія перевірила факти з журналістського розслідування щодо її сумнівного фінансування. За її словами, підприємці "змушені" були переводити пожертви через своїх родичів, бо боялися "репресій" з боку влади.

Про це Тимошенко заявила в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

"Ті середні підприємці, які хочуть допомогти партії і перерахувати гроші, вони не можуть це зробити від себе, тому що миттєво відкриваються кримінальні справи, миттєво нищаться ці підприємці, забирається усе, що у них є, і це терор, який сьогодні йде по всій країні. Тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, і намагаються через них внести внески", – сказала вона.

Кандидат у президенти запевняє, що у партії відкриті всі її доходи та видатки, а за фактами, які наводяться у журналістському розслідуванні, "Батьківщина" отримала заключення Національної агенції із запобігання корупції. У ньому зазначається, що жодних порушень у фінансуванні партії немає, сказала Тимошенко.

"Якби вони зараз знайшли хоч одне порушення, вони ставили б питання про зняття мене з виборів в принципі", – стверджує лідерка ВО "Батьківщини".

Нагадаємо, у сюжеті програми "Наші гроші", який вийшов 28 лютого, йдеться, що на рахунки партії "Батьківщина" у 2018 році були переведені великі суми сумнівного походження. У першому та другому кварталах минулого року фізичні особи та фірми перерахували близько 23 млн грн, а у третьому та четвертому - понад 130 млн грн. У цей період розпочалась надактивна агітаційна робота Тимошенко як кандидата в президенти.

Як зазначається, мешканці невеликих населених пунктів перераховували "Батьківщині" неодноразово до 149 тис. грн. Такі обмеження в платежах - це межа, за якою розпочинається фінансова перевірка. 

Так, мешканці двох сіл в Кіровоградській та Одеській областях пожертвували на партійні потреби найбільші суми - понад чотири мільйони гривень. Зокрема, касир у супермаркеті зробила декілька платежів по 149 тисяч гривень, ще одна мешканка іншого села зробила аналогічні переводи у ті ж самі дати, що і перша "благодійниця", а її безробітний син перевів на рахунки "Батьківщини" платежі на загальну суму 1,2 млн грн.

ВідеоГерасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

У Верховній Раді пересварились кандидати у президенти та їхні представники. Лідер президентської фракції Артур Герасимов звинуватив штаб Юлії Тимошенко в організації скуповування голосів понад мільйона виборців. Тимошенко у відповідь продовжує звинувачувати у нечесній грі президента Порошенка. 

Герасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції