Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко просить США і Британію "найсильнішими засобами" захистити Україну від Росії

Нинішня ситуація може створити небезпечний прецедент у світовій політиці, попередила екс-прем‘єр.

Колишній прем‘єр-міністр Юлія Тимошенко просить світ, зокрема США та Великобританію, захистити Україну від російської агресії, оскільки Україна не може вирішити конфлікт з Росією самостійно.

Про це лідер "Батьківщини" заявила в інтерв‘ю американському телеканалу СNN, інформує прес-служба партії.

"Тільки весь демократичний світ, застосовуючи найсильніші засоби, може зупинити це протистояння, зберегти наш суверенітет та запобігти кровопролиттю", - наголосила Тимошенко.

Вона нагадала, що коли підписувався Будапештський меморандум і коли Україна віддавала свою ядерну зброю стримування, то Україні США, Велика Британія і Росія давали гарантії недоторканності території, миру, спокою та незалежності.

Тому, за словами Тимошенко, під час кризи, викликаною необґрунтованою агресію з боку Росії, Україна розраховує на захист з боку демократичних партнерів нашої держави.

"Якщо Росія так грубо і цинічно порушила цей меморандум, то вся наша держава, кожен наш громадянин вірить, що США і Велика Британія виконають свої гарантії і захистять нас", - сказала вона.

Також Тимошенко попередила, що нинішня ситуація може створити небезпечний прецедент.

"Якщо зараз, в ці важкі часи, залишити Україну один на один з Росією і дати можливість Росії так безперешкодно забрати в України Крим, то світ зміниться. І тоді зміниться не тільки політика і життя України, зміниться політика і стосунки практично в усьому світі. І треба буде визнавати, що сьогодні, в 21-му столітті одна країна-агресор може без попередження, в порушення всіх міжнародних угод просто відбирати територію у кого їй забагнеться. Такого допускати не можна", - наголосила екс-прем‘єр.

Нагадаємо, починаючи з 23 лютого відбувається російська інтервенція до Криму. 1 березня 2014 року Рада Федерації РФ підтримала звернення президента Росії Володимира Путіна про застосування армії на території України

Залиште свій коментар

Вибір редакції