Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко різко відгукнулася про можливу перемогу Зеленського на виборах президента

На думку політика, виборці повинні нести відповідальність за свій вибір.

Кандидат у президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що із 44 зареєстрованих претендентів тільки 15 не є технічними.

За її словами, як повідомляє Інтерфакс-Україна, цей факт свідчить про бажання створити штучну більшість у дільничних та окружних виборчих комісіях для фальсифікації протоколів.

При цьому Тимошенко вважає, що можливе обрання Володимира Зеленського главою держави буде "експериментом" на виборцях.

"Завжди потрібно думати про те, що Україна на 29-му році своєї незалежності опинилася перед вибором. Або Україну піднімуть люди, які знають, як це зробити. Або, якщо у черговий раз над Україною на президентських виборах поставлять експеримент, і Україна котитиметься у прірву... Відповідальними за такі результати голосування ті, хто такі результати зробив – власне виборці", - заявила вона.

Нагадаємо, згідно з результатами свіжих соцопитувань центру SOCIS, рейтинг симпатій серед тих, хто візьме участь у голосуванні і визначився зі своїм вибором, очолює шоумен Володимир Зеленський (24,7%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 19,2%. За Юлію Тимошенко готові віддати респонденти 15,9% своїх голосів. За Юрія Бойка готові проголосувати 10,7%, за Анатолія Гриценка та Олега Ляшка – 6,9% і 6,5% відповідно.

ВідеоВолодимир Зеленський залишається лідером президентських перегонів - опитування

За кого би ви проголосували, якби вибори відбувалися наступної неділі? Таке запитання респондентам поставили соціологи з Інституту соціальних технологій "Соціополіс". Володимир Зеленський залишається лідером президентських перегонів. За нього готові віддати свій голос 25,1% респондентів із тих, хто має намір узяти участь у голосуванні і вже визначився зі своїм вибором. 

Володимир Зеленський залишається лідером президентських перегонів - опитування

Залиште свій коментар

Вибір редакції