Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко та фракція Порошенка обмінялись шпаркими звинуваченнями

Лідерка "Батьківщини" звинуватила президента у прагненні великої війни, а БПП відповіла звинуваченням у прокремлівській пропаганді.

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко звинуватила президента України Петра Порошенка у прагненні до "великої війни". Таку заяву депутат зробила зранку в ефірі каналу UA:Перший.

Тимошенко заявила, що Порошенко нібито хоче оголосити в країні воєнний стан і таким чином не проводити вибори президента та зберегти своє крісло. І для цього начебто вступив в перемовини з ватажками псевдореспублік на Сході України.

"Порошенко хоче ініціювати початок великої війни. Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі. Це вкрай небезпечний план, який поки що Петро Порошенко думає реалізувати в Україні", - заявила Тимошенко.

Порошенко хоче ескалації війни задля збереження влади

Порошенко хоче в принципі не проводити вибори президента. Зараз розпочався глибокий переговорний процес із тими, хто нібито очолює "ЛНР-ДНР" - тобто, по суті, з людьми, які сьогодні окупували частину України. Порошенко хоче ініціювати початок великої війни. Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі. Це вкрай небезпечний план, який поки що Петро Порошенко думає реалізувати в Україні. Я хочу попередити Порошенка: якщо, не дай Боже, він піде таким шляхом - по суті, початку нової військової ескалації для того, щоб зберегти свою владу і не проводити виборів - про це знатиме весь світ, про це знатиме український народ, і ми не дамо вам цього зробити! Про це сьогодні говорила в ефірі програми Доброго ранку, Країно на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ».

Опубліковано Юлією Тимошенко Четвер, 5 липня 2018 р.

За президента відповіла фракція партії "Блок Петра Порошенка" – офіційною заявою на своєму сайті. Там Тимошенко звинуватили у використанні термінів кремлівської пропаганди, блюзнірстві та зневазі над пам'яттю загиблих воїнів, а також порадили поїхати на фронт.

"Тому фракція Партії "Блок Петра Порошенка" вимагає вибачень Тимошенко перед родинами тисяч загиблих українців у тій великій війні, яку вона не побачила. Перш ніж робити такі заяви, радимо Тимошенко хоч один раз побувати на фронті, або звільнити хоча б одного заручника", - йдеться у заяві БПП.

❗"Тимошенко не просто повторює давні тези російських пропагандистів про Порошенко і війну. Вона чітко повторює свіжі...

Опубліковано Блок Петра Порошенка Солідарність Четвер, 5 липня 2018 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції