Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко відреагувала на звернення ГПУ стосовно відкриття кримінальної справи

Кандидат у президенти вважає, що це "ручна істерика Порошенка та Генпрокуратури".

Кандидат у президенти України та лідер політичної партії "ВО Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що звернення генпрокурора Юрія Луценка до САП щодо відкриття проти неї кримінального провадження - "передвиборча істерика".

Про це йдеться на її офіційній сторінці у Facebook.

За словами Тимошенко, таким чином президент Петро Порошенко та Генпрокуратура намагаються тиснути перед виборами.

"У Порошенка і його ручної Генпрокуратури – істерика. За 44 дні до виборів, які вони програють", - йдеться в дописі.

Кандидат у президенти також звинуватила владу у використанні "методів Януковича".

"Влада ніби нова, а методи – ті ж самі, що були в Януковича. Технології – відпрацьовані ще Манафортом. Навіть список закидів той самий. Я би все-таки рекомендувала Юрію Віталійовичу дослухатися нашої дружньої поради і піти у відпустку на час виборчої кампанії", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, на ім’я генерального прокурора України Юрія Луценка надійшла заява про вчинення Юлією Тимошенко кримінальних правопорушень (Незаконне збагачення, Декларування недостовірної інформації. КК України. Після заяви Луценко звернувся до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо відкриття кримінального провадження. Пізніше в вже в НАБУ повідомили, що не отримували заяви за фактом можливого вчинення народним депутатом кримінальних правопорушень Тимошенко та своєю чергою справи не порушуватимуть.

ВідеоТимошенко вимагає розслідувати збагачення Порошенка

Юлія Тимошенко вимагає, щоби Національна агенція з питань запобігання корупції зайнялася питанням збагачення чинного президента. Каже, минулого року статки Петра Порошенка зросли, про що свідчать зміни, які він вносив у свою декларацію упродовж року. На її думку, НАЗК має скласти протокол про корупцію, бо Порошенко збільшив свої доходи у 82 рази й заробляє проценти на тому, що "дає в борг своїй країні".

Тимошенко вимагає розслідувати збагачення Порошенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції