Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тимошенко заявила, що її партія не йтиме в опозицію до влади

Лідерка "Батьківщини" планує переговорити із Зеленським.

Нардеп і лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що її партія не йтиме в опозицію до чинної влади. Навіть якщо її не візьмуть до майбутньої парламентської коаліції.

"Ми не будемо працювати в опозиції. Можливо, ми не будемо в коаліції. Але ми не можемо собі дозволити ще п'ять років бездарно втратити тільки тому, що ми будемо десь через амбіції в опозиції, бо нас не прийняли в коаліцію. Ми будемо допомагати всіма силами" - сказала Тимошенко в ефірі каналу ICTV.

Лідерка "Батьківщини" також сказала, що розуміє "критичний стан країни". Тому її партія допомагатиме "в будь-якому статусі".

Тимошенко також анонсувала, що найближчими днями матиме розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Про що говоритимуть - не розповіла.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко хоче об'єднатися з партіями Вакарчука та Зеленського в округах.

ВідеоПлани Тимошенко, РПЛ без блатних і Опоблок проти війни – відбулись з’їзди партій

10 червня спливає термін, до якого політичні партії і блоки можуть висувати своїх кандидатів для участі в позачергових парламентських виборах. Голосування має відбутись 21 липня. В останній день свої форуми і з’їзди провели, зокрема, БЮТ, Радикальна партія і Опоблок. Чи пропонують щось нове - далі в сюжете.  

Плани Тимошенко, РПЛ без блатних і Опоблок проти війни – відбулись з’їзди партій

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції