Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко сперечається за друге місце, але у другому турі програє всім - "Рейтинг"

Беззаперечний лідер перегонів - Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський очолює рейтинг кандидатів на пост президента України. Серед тих, хто має намір голосувати та визначився, він може розраховувати на 24,9%, ідеться у соціологічному опитуванні групи "Рейтинг" у період 9-15 березня.

Колишній прем’єр-міністр, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко займає друге місце з результатом 18,8%, а Петро Порошенко – 17,4%. Утім слід вказати, що у своєму попередньому рейтингу "Рейтинг" (1-7 березня) давав Зеленському 24,7%, Тимошенко - 18,3% і Порошенку - 16,8%. Таким чином, Тимошенко, Зеленський і Порошенко наростили підтримку.

За беззмінною трійкою лідерів йдуть висуванець від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко (10,2%) і лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко (9,4%). Голова "Радикальної партії" Олег Ляшко може отримати 5,8% голосів.

Згідно з результатами, найбільше Зеленського підтримують у містах у південних і східних регіонах. Натомість Тимошенко користується довірою у мешканців сільської місцевості на території західних і центральних областей. Порошенка підтримують і в містах, і в селах, і найбільше на Західній Україні.

22,1% виборців переконані у перемозі Петра Порошенка, але істотно наростив цей показник і Володимир Зеленський.

У другому турі Зеленський перемагає всіх висуванців. Порошенко програє Зеленському у разі виходу до другого туру 20%, Тимошенко - 13%, а Гриценко - 8%. У парі Порошенко - Тимошенко чинний глава держава також не буде обраний повторно, тому що лідерка "Батьківщини" переможе на 9%.

Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%. Терміни проведення дослідження: 9-15 березня 2019 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції