Тимошенко збирається сформувати "воєнний кабінет" для розвитку "стратегії миру"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідерка "Батьківщини" розкритикувала воєнну доктрину президента Порошенка.

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про початок формування так званого "воєнного кабінету", який буде займатися розвитком "стратегії миру" для України.

Про це вона повідомила під час форуму "Новий курс України", який відбувається у Києві 30 жовтня, пише "Українська правда".

"Наша команда починає створювати справжні стратегічні доктрини та законопроекти, які будуть забезпечувати втілення їх у життя за суворим графіком і які будуть абсолютно адекватні до всіх глобальних викликів. Для виконання цієї роботи та детальної розробки стратегії миру я оголошую початок формування воєнного кабінету", - заявила Тимошенко, доручивши координацію формування кабінету екс-нардепу, політичному діячу Андрію Сенченку.

За словами лідерки "Батьківщини", склад цього кабінету буде відомим до президентських виборів.

На думку політика, воєнна доктрина президента України Петра Порошенка потребує серйозного доопрацювання, оскільки в ній прописана "повна сумісність" українського війська зі стандартами НАТО, що "є утопією".

Окрім цього, Тимошенко розкритикувала дії низки міжнародних організацій, зокрема ООН та ОБСЄ, які "не спрацювали під час агресії Росії проти України".

Нагадаємо, раніше результати опитувань показали, що найбільші шанси пройти до другого туру президентських виборів мають лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський, а їхні партії набирають найбільшу кількість голосів на виборах до Ради.

Залиште свій коментар

Вибір редакції