Тимошенко звинуватила Порошенка в фальсифікації виборів

Тимошенко звинуватила Порошенка в фальсифікації виборів

Фото: УНІАН

Тимошенко заявила, що Порошенко не планував будувати демократичну Україну.

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко звинуватила президента Петра Порошенка в фальсифікації виборів.

Про це вона заявила під час брифінгу у вівторок, 2 квітня.

"Після Революції гідності, прийшов президент, його оточення, які не планували будувати демократичну, сильну країну, з рівною конкуренцією, з рівними правилами життя для всіх, і вони знову перетворили Україну в свою тіньову бізнес-корпорацію, де гроші зароблялися на всьому, зароблялися нечесно. Демократія в цьому їм заважала і заважає. Саме тому ці вибори були знову перетворені на фарс, і можу твердо сказати, що президентом Петром Порошенко, саме що стосується його результатів, я підкреслюю, вибори були сфальшовані. Вони були не просто сфальшовані, вони були спотворені", - заявила Тимошенко.

Вона перерахувала технології, що були застосовані президентом: реєстрація 39 кандидатів аби розпорошити голоси у першому турі, підкуп виборців за допомогою фінансів з бюджету та позабюджету, зокрема монетизація субсидій і одноразові виплати.

Вона також поскаржилася на реєстрацію однофамільця - Юрія Тимошенка - який забрав частину голосів. "Останнє, в день виборів, сотні дільниць, де була 100% явка виборців з високими результатами голосування за президента, також виявлені підтвердження, що з інших стопок, які віддали свої голоси за інших кандидатів, просто перекладалися сотні бюлетенів, які були пораховані за чинного президента", - додала екс-прем'єр.

Як повідомлялося раніше, у передвиборчому штабі кандидатки в президенти Юлії Тимошенко заявили, що за власним підрахунком голосів вона виходить у другий тур із Володимиром Зеленським. Він має 28%, Тимошенко – 16% і трошки менше 15% у Порошенка. 

Станом на ранок 2 квітня Центральна виборча комісія опрацювала 98,45% бюлетенів. Володимир Зеленський набрав 30,23% голосів, а Петро Порошенко – 15,92%. Третє місце посідає Юлія Тимошенко з показником 13,39% голосів.

Юлія Тимошенко не згодна з оприлюдненими результатами екзит-полів

Юлія Тимошенко не згодна з оприлюдненими результатами екзит-полів

Повʼязані теми:

Наступна публікація