Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тиск санкцій на РФ має посилюватися - Волкер

Волкер підкреслив, що, зважаючи на просування таких проектів як Північний потік-2 та інші зусилля, Росія намагається розділити Європу.

Спецпредставник Держдепартаменту США з питань переговорів по Україні Курт Волкер вважає, що вплив західних санкцій на Росію можна оцінювати по-різному, однак для зміни поведінки РФ їх потрібно посилювати постійно і робити це синхронно з іншими країнами.

Про це пише Укрінформ.

З іншого боку, за його словами, можна помітити, як щодня відбувається "суттєвий вплив на відносини Росії з рештою світу", і не тільки в рамках Євросоюзу, але і в більш широкому контексті. 

ВідеоКурт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Спецпредставник Америки з питань України, заявив, що відносини Вашингтона та Москви наразі надзвичайно важкі, але справи на Близькому Сході і в Україні - різна річ. Дипломат заявив, що хоча бачить проблемою російське фінансування та військову підтримку бойовиків в зоні АТО, але не вважає, що Кремль готує новий наступ найближчим часом.

Курт Волкер заявив, що удар по Сирії не має відгукнутися на Донбасі

Фотогалерея Муженко прийняв Волкера і Йованович для розмови про АТО і співпрацю з США (3 фото)

Зважаючи на просування таких проектів як Північний потік-2 та інші зусилля, Росія намагається розділити Європу. У цьому зв'язку він наголосив, що дуже важливо поступово нарощувати тиск на Росію і робити це у взаємодії з усіма союзниками.

"Якщо ви демонструєте, що тиск щоразу посилюється, і ви готові продовжувати це й надалі та зберігати єдність, це буде чітким об'єднаним меседжем щодо більш широкої реакції на те, що робить Росія. Я думаю, що спільна позиція – це дуже важливо", - підкреслив Волкер.

Крім того, за його словами, "це також сигналізує (для Росії – ред.), що краще не буде, буде лише гірше, і це – найголовніша річ, яку ви можете зробити для того, щоб спробувати побудувати основу для змін (у поведінці – ред.)"

У цьому контексті Волкер підтвердив, що Європа і США "абсолютно об'єднані" в питанні щодо врегулювання ситуації в Україні та створення тиску на РФ. "Україна – це одне з питань, по якому ми маємо найбільш постійну координацію", - зауважив спецпредставник США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції