Тиск та блокування ЗМІ неприпустимі: Порошенко відреагував на події навколо телеканалу NewsOne

Дата публікації
Тиск та блокування ЗМІ неприпустимі: Порошенко відреагував на події навколо телеканалу NewsOne

УНІАН

Водночас президент зазначив, що Нацрада з питань телебачення має ефективніше регулювати медіапростір.

Блокування телеканалу NewsOne є неприпустимим, як і підігрування російській пропаганді та виправдання дій країни-агресора.

Про це президент України Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їхнє блокування – неприпустимі. Так само неприпустимими є спроби виправдовувати дії країни-агресора проти України, підігрування російській пропаганді, в тому числі і в таких питаннях, як оцінка Революції гідності", - наголосив він.

За словами Порошенка, часом такі дії є реакцією на бездіяльність тих органів, які повинні оперативно реагувати.

"Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має більш ефективно здійснювати регулювання медіапростору", - додав він.

ПП: Будь-який тиск на засоби масової інформації, а тим більше їх блокування – неприпустимі. Так само неприпустимими ...

Опубликовано Петро Порошенко 4 декабря 2017 г.

Нагадаємо, вчора, 3 грудня, невідомі у військовій формі і балаклавах заблокували будівлю українського телеканалу NewsOne. Активісти підігнали до в'їзду в будівлю вантажівку і почали вивантажувати з неї мішки з піском. Також вхід обнесли колючим дротом.

Трохи раніше відомий громадський діяч Ілля Кива закликав блокувати телеканал через висловлювань його власника – позафракційного народного депутата Євгена Мураєва. В річницю розгону Майдану 30 листопада він у прямому ефірі заявив, що Революція гідності насправді була "державним переворотом". 

Наступна публікація