"Тиск влади на опозицію". Новинський пригрозив НАЗК судом через заяву про незадекларовані активи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутат назвав методику заповнення електронних декларацій "ущербною".

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський заперечив інформацію Національного агентства з питань запобігання корупції, що він не вказав в електронних деклараціях деякі із своїх активів.

Про це йдеться у заяві нардепа на його сайті.

"Я знаю, що декларація заповнена мною повністю відповідно до вимог законодавства, а заяву НАЗК про виявлення "ознак кримінального правопорушення" я розглядаю як продовження незаконного тиску влади на політичного опонента. Тим більше, в даному випадку представники Агентства демонструють повну некомпетентність, "творчо" трактуючи свої ж рекомендації. Про ущербність методики заповнення декларацій не казав тільки ледачий", - заявив нардеп.

Новинський підкреслює, що у декларації зазначено всі компанії, акціями яких він володіє безпосередньо, і у яких він є бенефіціаром, включаючи реєстраційні номери, адреси і кількість акцій.

"Право оренди вищезгаданих приміщень в декларації вказано, витрати, пов'язані з орендою цих приміщень, також. Зазначена інформація дозволяє повністю ідентифікувати об'єкти і здійснити перевірку. Мені приховувати нічого", - каже нардеп.

Він пригрозив НАЗК судом. "Що стосується НАЗК, то їх непрофесійні дії завдають прямої шкоди моїй репутації, і я залишаю за собою право звернутися до суду", - заявив Новинський.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило декларування недостовірної інформації народним депутатом від "Опозиційного блоку" Вадимом Новинським. Встановлено, що Новинський не зазначив у деклараціях за 2015 та 2016 роки інформацію про вартість належних йому акцій чотирьох компаній та частин двох приміщень, що перебувають у його користуванні.

ВідеоМільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

Він регулярно їздить в Росію, але провину за війну покладає на політиків обох країн. Любить українську горілку, але співає російських пісень. Називає себе патріотом і навіть вдягає вишиванку на свята. Але подарував йому її Олександр Янукович.

Мільярдер Новинський розповів, як дарує машини священикам та співає пісні дружині

Залиште свій коментар

Вибір редакції