"Титушки" у Києві відсиджуються в автобусах за $ 100 на день та чекають команди нападати

Дата публікації
Перегляди
9070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Титушки" у Києві відсиджуються в автобусах за $ 100 на день та чекають команди нападати

"Титушок" ретельно приховують від звичайних активістів / Фото: Quotidiano.net

Спортивні молодики не показуються на люди, доки не почують команду "фас". 

До Києва за два останніх тижні з регіонів звезли безліч хлопців спортивної статури. На даний момент їхня кількість сягає вже кількох тисяч, йдеться у сюжеті "Грошей" з посиланням на власні джерела журналістів.

"Титушки" у столиці заробляють чималі гроші - у рази більше за звичайних мітингувальників з Антимайдану. Як з'ясували журналісти "Грошей", за цілий день, проведений на провладному мітингу, люди отримують по 200-250 грн, у той час як добовий заробіток "титушок" сягає до 800 грн.

Також, за інформацією "Грошей", спортивні молодики не показуються на люди, доки не почують команду "фас". Так, кікбоксери і ветерани спецназу, прізвища яких потрапили до редакції програми, очікують на роботу в автобусах, якими зараз забиті столичні провулки. Багато "титушок" переховують за містом. Наприклад, таке формування нещодавно зафільмували у санаторії Дніпро під Києвом.

"Титушок"-провокаторів у Києві ховають в автобусах від мітингувальників

"Титушок"-провокаторів у Києві ховають в автобусах від мітингувальників

Найгірше, що "титушки" справді - тільки-но надійде команда зі штабу - готові на провокацію. Кров - невід'ємна частина угоди.

"У Києві, якщо треба буде придавити когось або щось, то буде команда "фас". І спортсмени роблять роботу, на задній план відходять ці звичайні люди. А після завершення роботи спортсменів, спортсмени відходять на задній план, а ці змінюються наперед. Типу нічого не було. Так, мовляв, ми такі, і це ви самі між собою влаштовуєте провокації. Тобто план такий", - розповів "Грошам" на умовах анонімності обізнаний з ситуацією депутат.


У провладних бійців безліч варіантів застосування сили, попереджає керівник групи "титушок" - колишній ув'язнений. Мовляв, у штабі замовників щоденно розглядаються найнеймовірніші сценарії. Тому мирним людям на Майдані зараз варто бути вкрай обережними.

Як повідомлялося раніше, днями в Івано-Франківську "титушки" закидали камінням автобус з людьми, які їхали на київський Євромайдан. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9070
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація