Ткаченко назвав свої досягнення за 100 днів роботи на посаді міністра культури та інформаційної політики

Ткаченко назвав свої досягнення за 100 днів роботи на посаді міністра культури та інформаційної політики

У найближчих планах урядовця — запуск проєкту "Велика реставрація".

Міністр культури та інформаційної політики розповів про 100 днів роботи на посаді.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Серед головних досягнень Олександр Ткаченко відзначив виділення мільярда гривень на підтримку культурної царини під час пандемії, початок роботи системи рібейтів – це повернення частини грошей іноземним компаніям за знімання кіно в Україні, а серед найближчих цілей — запуск проєкту "Велика реставрація". Він розрахований на чотири роки. Нині оглядають замки, театри та музеї, які її потребують.

"Це не тільки допомога, щоб зберегти традиції, історію, а й надати цим об'єктам можливість збирати кошти і дійсно стати туристичними атракціями для українців і людей з-за кордону. Ми даємо друге дихання, зокрема, з огляду на економіку", — зазначив він.

Відео Міністр культури та інформаційної політики розповів про досягнення за 100 днів роботи на посаді

Розробили закон про туризм та відкрили Маріїнський палац для всіх охочих. Міністр культури та інформаційної політики розповів про 100 днів роботи на посаді. До основних досягнень Олександр Ткаченко відніс виділення мільярда гривень на підтримку культурної царини під час пандемії, початок роботи системи рібейтів – це повернення частини грошей іноземним компаніям за зйомки кіно в Україні, а серед найближчих цілей - запуск проекту "Велика реставрація". Він розрахований на 4 роки. Нині оглядають замки, театри та музеї, які її потребують.

Міністр культури та інформаційної політики розповів про досягнення за 100 днів роботи на посаді

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів