Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Томенко і Фірсов відреагували на рішення БПП позбавити їх статусу нардепів

Політики говорять про беззаконня влади та юридичну нікчемність ухвали партії.

Блок Петра Порошенка вирішив позбавити повноважень народних депутатів Миколу Томенка та Єгора Фірсова. Раніше ці депутати покинули лави фракції БПП, заявляючи про свою незгоду з політикою партії, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

З'їзд блоку заявив, що позбавляє Томенка і Фірсова мандатів. Мовляв, це дозволяє зробити 81-ша стаття Конституції України, де вихід із фракції є причиною дострокових припинень повноважень народного обранця.

"Пан Фірсов, пан Томенко заявили про вихід з нашої фракції. Таким чином вони отримали статус тушки, яка вийшла самостійно із фракції і згідно Конституції мають бути достроково позбавлені мандата", - заявив голова фракції Юрій Луценко.

Відео БПП вирішив позбавити повноважень нардепів Миколу Томенка та Єгора Фірсова

Самі Томенко і Фірсов заявляють, що рішення з'їзду безпрецедентне і незаконне - мовляв, у природі навіть не існує закону про імперативний мандат.

"Так вирішили президент і фракція, бо я критикував їх, що вони не виконують обіцянки Майдану. Це нікчемне з правової точки зору рішення", - заявив Томенко.

Депутат Фірсов також пояснює рішення з'їзду тим, що він різко критикував своїх однопартійців, зокрема в корупції. Від нього діставалося Кононенку, Березенку і Грановському, яких Фірсов і вважає головними ініціаторами рішення.

"Вочевидь, ця влада, ця фракція йде по беззаконню. Вона підкуповуватиме суди, вона позбавлятиме мандатів через ЦВК. Вони хочуть у такий спосіб залякати інших депутатів. Чи є в мене депутатський мандат, чи нема – я буду боротися проти діючої корупційної системи", - пообіцяв Фірсов.

Як повідомлялося, Томенко офіційно вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка" 2 лютого. Фірсов це зробив 15 березня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції