Томенко пояснив, кому вигідно гальмувати пошук замовників вбивства Гонгадзе

Нардеп сподівається, що багатостраждальна справа нарешті дійде до логічного завершення.

Гальмування розслідування вбивства Георгія Гонгадзе може бути вигідним для певних кіл, які мають вплив у середовищах теперішньої влади. Таку думку висловив народний депутат Микола Томенко.

"Під час президентства Януковича було зрозуміло, що був якийсь задум використовувати цю справу або в інтересах впливу на бізнес або медіа Пінчука, або для впливу на позицію Кучми чи Литвина. Я відчував, як це нагнеталось в Раді, в попередньому скликанні. Потім в якийсь момент було дано відбій, і стало зрозуміло, що справа згортається. Очевидно, якісь були домовленості, що справа консервується, і Пукач буде останнім, хто підпадає під розгляд в суді", - розповів політик.

Він вважає, що на розслідування справи Гонгадзе сьогодні також можуть впливати політичні чинники.

"Що відбувається сьогодні – важко сказати. Можливо, ті депутати, політики, які лобіюють і підтримують Пінчука (з різних фракцій), активно переконують президента, що не треба порушувати цю справу. Або ті люди, які вважають, що медіа-ресурси тих, хто підтримує Кучму і його зв'язки з Росією, сьогодні корисні для влади, або ті, хто вважають, що не потрібно розглядати цю справу в контексті фігурування в ньому Литвина, бо його депутатів можна використовувати для прийняття тих чи інших рішень. Можливо, є якісь інші причини", - заявив нардеп.

При цьому Томенко додав, що не втрачає віри в об'єктивне завершення слідства та справедливий суд у цій справі.

"Моя позиція така: неможна, перебуваючи в опозиції, вимагати розслідувати цю справу у відкритому режимі і довести її до кінця, а потім прийти до влади і просто забути про неї. Такі речі не пробачаються. Тому думати, що ця справа відійшла, забута – це помилка нинішньої влади. Я оптиміст, і після заяв глав ГПУ і СБУ сподіваюся, що цей процес таки буде відкритим, і ми почуємо, що ж насправді відбулося в історії з цим вбивством", - сказав він.

Як уже повідомлялося, апеляцію у справі генерала Пукача суд розгляне 6 лютого.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: