Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тополя" не останній. Facebook вибухнув після затримання у Польщі Ігоря Мазура

Міністр Арсен Аваков звинуватив Москву у використанні Інтерполу.

На прикордонному пункті Дорогуск за запитом Російської Федерації затримали Ігоря Мазура, співробітника секретаріату уповноваженого ВРУ з прав людини, заступника голови УНА-УНСО та ветерана АТО. 

Причина - участь у складі збройного формування у бойових зіткненнях з федеральними силами на території Чечні. "Внаслідок цього загинули і були важко травмовані декілька російських військовослужбовців. У зв’язку з наведеним фактом, МВС України негайно привернуло увагу Генерального секретаріату Інтерполу про чергову спробу Російської Федерації неправомірно використати канали та інструменти Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань громадян України", - зазначив міністр Арсен Аваков. 

Затримання поляками Мазура викликало хвилю негативної реакції у соцмережах. 

Відео Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Ігор Мазур на позивний "Тополя" був заступником 131 окремого розвідбатальйону. Нині він працює в секретаріаті уповноваженого ВР з прав людини. До Польщі їхав на запрошення віце-спікерки польського сейму Беати Мазурек. На пропускному пункті Дорогуск його затримали, бо з’ясувалося, що Інтерпол оголосив його у міжнародний розшук на запит російського слідчого комітету.  

Ветерана російсько-української війни Ігоря Мазура на вимогу РФ затримали у Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції