Тотальний підкуп всіх всіма: кандидати в президенти закидають один одному створення виборчих "сіток"

На погоджувальній раді конфліктували кандидати в президенти та їхні представники.

У Верховній Раді пересварились кандидати у президенти та їхні представники. Лідер президентської фракції Артур Герасимов звинуватив штаб Юлії Тимошенко в організації скуповування голосів понад мільйона виборців. Тимошенко у відповідь продовжує звинувачувати у нечесній грі президента Порошенка, йдеться у ТСН.16:45.

Остання неділя березня усе ближча, політичний градус – усе вищий. А надто, коли кандидати у президенти збираються в одній залі, та замість порядку денного у парламенті обговорюють вибори. 

"Їх і так уже перетворили на порнографію. 44 кандидати! Їх половину в дурку треба, а не в президенти! А вони всі ломляться в президенти!" – проголошує лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Герасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

Герасимов і Тимошенко звинуватили один одного в організації скуповування голосів виборців

У політичному словнику з'явилось слово "сітка", тобто мережа, створена для підкупу виборців. Керівник президентської фракції звинувачує в її створенні штаб Тимошенко – нібито намагаються скупити близько мільйона виборців. Це викриття, мовляв, результат обшуків СБУ минулого тижня.

"Хто голосніше за всіх кричить "тримайте злодія" – сам злодій. Адже очевидно, що кількатижневий галас Юлії Володимирівни про те, що хтось скуповує голоси, мав на меті відволікти увагу і прикрити її власну злочинну схему з незаконного фінансування виборчої кампанії, підкупу членів ДВК та купівлі голосів", – каже лідер фракції БПП Артур Герасимов.

Тимошенко у боргу не залишається: "Істерикою Петра Порошенка я задоволена повністю. Це говорить про те, що вони точно знають, кому вони програють вибори, і це буде наша команда, вони вибрали нас своїм головним ворогом. Вся країна, кожна людина в країні знає, хто купує голоси. І це - Петро Порошенко, діючий президент".

Порошенко і Тимошенко насправді діють однаково, заявляє лідер фракції партії "Самопоміч", яку очолює ще один кандидат в президенти – Андрій Садовий.

"Тотальний підкуп виборців готується, щоб знову відновити президента на цій посаді. Це знає кожна людина в кожному селі і місті! Юлія Володимирівна, хочу повідомити і вас: від партії "Батьківщина" також готується тотальний підкуп. Якщо ви цього не знаєте, збережіть партію від цієї ганьби!" – говорить лідер фракції "Самопомочі" Олег Березюк.

Радикали вимагають від спікера викликати у Раду керівників силових відомств. Попри заяви правоохоронців, що вони над сутичкою, депутати підозрюють, що МВС та Нацполіція симпатизують Тимошенко, у той час, як СБУ та Генпрокуратура помітно грають на боці президента. Експерти ж вважають: частина фактів, які політики називають підкупом, насправді є оплатою роботи агітаторів, яких за законом не можна заохочувати фінансово, тож їм і платять "чорні" гонорари.

А власне сам підкуп, кажуть експерти, відбувається зазвичай за кілька днів до виборів. 26 лютого у Верховній раді з'явиться підготовлений МВС законопроект про посилення відповідальності за порушення виборчого закону.

Нагадаємо, Нацполіція розслідує можливі "виборчі мережі" кількох кандидатів в президенти. Проце заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, однак конкретних кандидатів не назвав.

Кореспондент ТСН Марія Васильєва 

Наступна публікація