Трамп не поїхав до Польщі, аби натиснути на Зеленського, а не через ураган – Парнас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Трамп нібито вимагав зробити заяву про втручання України у вибори США.

Соратник особистого адвоката президента США Руді Джуліані Лев Парнас розповів, що Дональд Трамп скасував візит до Польщі, прикрившись ураганом, хоча насправді хотів таким жестом натиснути на президента Володимира Зеленського.

Про це 15 січня повідомляє MSNBC.

За словами Парнаса використав ураган як виправдання, а насправді просто не хотів зустрічатися з українським лідером.

"Президент Трамп повинен був особисто зустрітися із Зеленським у Польщі. Але він використав ураган як виправдання. Це було не через ураган. А тому, що він злився, бо Зеленський все ще не зробив спроби й не доклав зусиль, щоб зробити оголошення про розслідування щодо Байдена та розслідування втручання України у вибори", — говорить Лев Парнас із посиланням на інформацію від Джуліані.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 31 серпня та 1 вересня з офіційним візитом відвідав Польщу. У перший день візиту Зеленський зустрівся з польським лідером Анджеєм Дудою, прем'єр-міністром Польщі Матеушем Моравецким, маршалом Сенату Станіславом Карчевським і представниками бізнесу. Однак з президентом США Дональдом Трампом Зеленський не зустрівся. Оскільки глава Білого дому скасував свій візит до Польщі нібито через ураган "Доріан". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції