Трамп обговорив із Дудою конфлікт в Україні і протидію дестабілізаційній поведінці Росії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візит Дональда Трампа до Польщі є надважливим, адже свідчить про стратегічну важливість відносин між Варшавою і Вашингтоном.

Президенти Польщі та США обговорювали під час двосторонніх переговорів у Варшаві кризу в Україні. 

Про це повідомив за підсумками зустрічі польський лідер Анджей Дуда.

Про результати розмови наразі нічого невідомо. Втім, відомо, що це було в розрізі вирішення безпекових питань у регіоні.

Своєю чергою, президент США зазначив, що Штати працюватимуть з Польщею щодо протидії "російським діям" у Східній Європі. Трамп також охарактеризував поведінку Росії як таку, що дестабілізує ситуацію. Під діями РФ американський лідер мав на увазі анексію Криму і підтримку Москвою бойовиків на Донбасі.

Польщу глава Сполучених Штатів навпаки оцінив як "не тільки чудового друга (США - Ред.), а й, дійсно, важливого союзника". Наразі, як нагадав Трамп, знаходяться близько 900 американських військових загонів

Дуда зазначив, що візит Дональда Трампа до Польщі є надважливим, адже свідчить про стратегічну важливість відносин між Варшавою і Вашингтоном.

"Розмовляли про присутність американських солдатів у Польщі, обговорили зміцнення безпеки в нашій частині Європи, а також на східному фланзі НАТО. Ми говорили про ситуацію в Україні", - прокоментував польський лідер. 

Після візиту до Польщі Трамп вирушить до Німеччини, де 7-8 липня відбудеться саміт Великої двадцятки. Там американський президент ймовірно проведе розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, принаймні про це заявляє російська сторона. 

ВідеоУ Варшаві розпочинається зустріч Дональда Трампа з президентом Польщі

Залиште свій коментар

Вибір редакції