Трамп під час розмови тиснув на Зеленського щодо розслідування проти сина Байдена – WSJ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він активно наполягав українському президента контактувати у цій справі із адвокатом Джуліані.

Президент США Дональд Трамп під час розмови із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на останнього для початку розслідування проти компанії Burisma, одним із керівників якої є син головного конкурента Трампа на виборах Джо Байдена.

Про це з посиланням на власні джерела пише видання The Wall Street Journal.

За даними ЗМІ, під час липневої розмови обох президентів Трамп неодноразово закликав Зеленського розпочати розслідування проти цієї компанії.

"Він сказав йому, що він повинен працювати з (Джуліані) щодо Байдена, і що люди у Вашингтоні хочуть дізнатися чи правдивими є звинувачення щодо сина Байдена", - розповіло джерело.

Водночас, воно зазначило, що під час розмови Трамп не зачіпав питання військової допомоги України, однак вісім разів повторював про необхідність контактів із його адвокатом Руді Джуліані.

Нагадаємо,The Washington Post раніше повідомило, що розвідник написав скаргу на президента США Дональда Трампа після його телефонної розмови із лідером іноземної держави. Скарга стосувалася спілкування із закордонним лідером та "обіцянки", яку дав Трамп. Вона була настільки тривожною, що розвідник, який працював у Білому домі, звернувся до генерального інспектора розвідки, сказали двоє колишніх чиновників, знайомих із цим питанням.

Згідно з інформацією видання, за кілька тижнів до того, як була подана скарга, Трамп провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Згодом голова Комітету з розвідки Палати представників Адам Шифф звинуватив Міністерство юстиції в перешкоджанні передавання в Конгрес скарги інформатора, імовірно, що стосується розмови президента Дональда Трампа з одним із зарубіжних лідерів.  Водночас джерело, знайоме з ситуацією, повідомило Reuters, що в скарзі йдеться про "численні дії" Трампа, а не тільки про телефонну розмову з президентом України.

Головні деталі скандалу в США із доносом на Трампа читайте за посиланням.

Відео Телефонна розмова Трампа стосовно України стривожила спецслужби США

Україна в центрі американського скандалу. Газета The Washington Post з посиланням на два анонімних джерела повідомила, що протягом минулого місяця Дональд Трамп мав розмову з одним зі світових лідерів, яка прямо стосувалася України. І ця розмова настільки збентежила одного зі співробітників американських спецслужб, що той написав на президента донос.  

Телефонна розмова Трампа стосовно України стривожила спецслужби США

Залиште свій коментар

Вибір редакції