Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп продовжив на рік антиросійські санкції, запроваджені через агресію Москви проти України

Росія становить загрозу стабільності України і зовнішній політиці США.

Президент США Дональд Трамп у п'ятницю, 2 березня, продовжив на рік санкції проти Росії, запроваджені через ситуацію в Україні.

Про це йдеться у заяві Білого дому.

ВідеоСША запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

Про це заявив міністр фінансів США Стівен Мнучин. Раніше він казав, що нові важелі економічного тиску на Кремль, у Вашингтоні активно розробляють, але ані тоді, ані зараз деталей розголошувати не став. США наклали санкції на Москву через події у Криму та на Сході, а крім того звинувачують Росію у втручанні у президентські вибори.

США запровадять нові санкції проти Росії вже впродовж місяця

У своєму листі до лідерів обох палат Конгресу президент США пояснив, чому продовжує на рік дію надзвичайного стану в сфері національної безпеки США у зв’язку з ситуацією в Україні.

"Дії та політика людей, які підривають демократичні процеси та інститути в Україні; загрожують її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності, а також підтримують зловживання активами; а також дії та політика уряду Російської Федерації, включаючи анексію Криму та застосування сили в Україні, продовжують створювати нетипову та надзвичайну загрозу національній безпеці і зовнішній політиці Сполучених Штатів", - йдеться у повідомленні.

Рішення про надзвичайний стан в сфері національної безпеки США через ситуацію в Україні було введено 6 березня 2014 року. Воно є підставою для подальших дій виконавчої гілки влади США з введення санкцій, пов’язаних з ситуацією в Україні.

Раніше повідомлялося, що 21 лютого посли Євросоюзу вирішили подовжити на 6 місяців заходи щодо замороження активів і заборон віз для 150 фізичних осіб та 38 компаній, відповідальних за дії проти територіальної цілісності України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції