Він вважає новини про його зв'язки з РФ сфабрикованими.
Новообраний президент США Дональд Трамп назвав "полюванням на відьом" інформацію про його зв'язки з Росією.
Про це він написав у Twitter.
FAKE NEWS - A TOTAL POLITICAL WITCH HUNT!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 11 січня 2017 р.
Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що влада Росії протягом п'яти років надавала підтримку Дональду Трампу і зібрала на нього великий компромат.
Такі твердження містяться у звітах колишнього агента британської розвідки, які, за інформацією CNN, лягли в основу доповіді спецслужб США про втручання РФ в американські вибори. Звіти колишнього агента, що датуються 2015-2016 роками, оприлюднив американський ресурс BuzzFeed.
Москва обіцяла не використовувати компромат проти мільярдера за умови продовження співпраці. РФ організувала витік інформації з Демократичної партії США, у відповідь Трамп, згідно з звітами, намагався не помічати "агресії Росії в Україні".
Нагадаємо, що раніше республіканці Джон Маккейн, Ліндсі Грем, Роберт Портман, а також демократи Бен Кардін і Боб Менендес внесли до Сенату США законопроект про додаткові санкції відносно РФ через російські кібератаки та ситуацію в Україні. Запропоновані санкції стосуються приватних осіб, енергетичного комплексу і банківської системи.
Як відомо, раніше була оприлюднена спільна доповідь спецслужб США, в якій вони погодилися, що російський президент Володимир Путін причетний до спроб змінити результат виборів у США.
Нагадаємо, в кінці 2016 року США запровадили нові санкції проти Росії у зв'язку кібератаками, які вплинули на процес виборів президента США.
У списку санкцій - начальник Головного управління Генштабу ЗС РФ (ГРУ) Ігор Коробів, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков, а також хакери Білан Олексій та Євген Богачов.
Крім того, США видворили 35 російських дипломатів і їх сім'ї. Також влада США закрила дві російські дипмісії в Нью-Йорку та Меріленді через підозру в шпигунстві.
Раніше в ЦРУ заявили, що Росія навмисно здійснювала кібератаки під час виборчої гонки, щоб допомогти Дональду Трампу виграти вибори, а не для того, щоб підірвати довіру до виборчого процесу країни. У розвідці встановили особистості тих, хто був тісно пов'язаний з російським урядом та зливав WikiLeaks тисячі повідомлень демократів, включаючи пошту голови передвиборної кампанії Гілларі Клінтон.