Трамп серйозно розглядає ідею знову піти в президенти США, бо "сумує за допомогою людям"

Трамп серйозно розглядає ідею знову піти в президенти США, бо "сумує за допомогою людям"

Фото: Associated Press

Екслідер США заявив, що допомагав американцям "більше, ніж будь-який президент".

Колишній очільник США Дональд Трамп серйозно розглядає можливість ще раз взяти участь у президентських перегонах у 2024 році. 

Про це він розповів в інтерв'ю для телеканалу Fox News.

"Я дивлюся на це (на можливість знову балотуватися в президенти. - Ред.) з усією серйозністю. Більше ніж серйозно. Але з правової точки зору я поки не хотів би про це говорити, занадто рано", - висловився ексголова американської держави.

Трамп також висловив готовність провести кампанію від імені республіканських кандидатів на проміжних виборах в наступному році.

"Якщо їм знадобиться мітинг, ми влаштуємо мітинг, ми будемо дзвонити, ми будемо робити все, що завгодно, - наголосив він, перш ніж додати: - Майже всі, кого я підтримую, перемагають".

Експрезидент США пояснив, що після відходу з Білого дому найбільше сумує "за допомогою людям". "Мені подобалося це робити, тому що я допомагав людям. І я допомагав їм більше, ніж будь-який президент", - заявив Трамп.

Раніше американський екслідер висловлював готовність знову балотуватися в президенти на виборах у 2024 році, якщо свою кандидатуру висуне Меган Маркл.

У минулому місяці Дональд Трамп і його дружина Меланія запустили власний сайт. Платформа була відносно невеликою на момент запуску і містила інформацію щодо підсумків діяльності Трампа в Білому домі. 

Нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що американський лідер Джо Байден краще розуміє "українське питання", аніж його попередник Дональд Трамп. Водночас, хто з них більше зробив для України говорити ще зарано. 

Як зачіска Трампа стала мемом: яким світ запам’ятає експрезидента США

Як зачіска Трампа стала мемом: яким світ запам’ятає експрезидента США

Повʼязані теми:

Наступна публікація