"Трамп точно знав, що відбувається". Парнас прокоментував свої спроби тиснути на Україну

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Соратник Джуліані переконує, що президент США знав про його "роботу" в Україні.

Соратник особистого адвоката президента США Руді Джуліані Лев Парнас заявив, що Дональд Трамп знав про його спроби чинити тиск на Україну, аби ініціювати початок розслідування проти колишнього віцепрезидента США Джо Байдена.

Про це 15 січня пише CNN.

Парнас зазначає, що не робив би нічого без згоди адвоката президента Джуліана або самого Трампа. Він також уточнив, що у нього не було підстав або бажання говорити з ким-небудь з українських чиновників.

"Він був обізнаний у всіх моїх пересуваннях. Я б нічого не робив без згоди Руді Джуліані або президента США, – сказав він. – Я маю на увазі, що їм нема чого було говорити зі мною. Навіщо колу наближених президента Зеленського, або міністру внутрішніх справ Арсену Авакову, або п'ятому президенту Петру Порошенку зустрічатися зі мною? Хто я такий? Їм сказали, щоб вони зустрілися зі мною".

Нагадаємо, у США затримали бізнесменів радянського походження Ігоря Фрумана та Лева Парнаса – людей з оточення адвоката американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані, які, за даними ЗМІ, надавали йому допомогу у вирішення "українського питання". 

Їм висунули звинувачення у чотирьох злочинах, включаючи порушення правил фінансування виборчих кампаній, неправдиві заяви до Федеральної виборчої комісії та фальсифікацію записів. Згідно з обвинувального акту, Фруман і Парнас та їхні спільники залучали від російського донора мільйони доларів у політичну систему США, стверджуючи, що ці гроші належать їм. Окрім того, їх звинуватили у "прагненні політичного впливу не лише для просування власних фінансових інтересів, а і для просування політичних інтересів українського урядового чиновника, який домагався відставки посла США в Україні" Марі Йованович.

Раніше Associated Press повідомляло, що Парнас та Фруман також прагнули замінити Андрія Коболєва, генерального директора української енергетичної компанії "Нафтогаз", іншим топменеджером цієї компанії Андрієм Фаворовим. За даними AP, їхня мета полягала в тому, щоб співпрацювати з Фаворовим у вигідній угоді щодо експорту скрапленого газу в Україну. Парнас і Фруман, за даними theБабель, були присутні під час спілкування адвоката американського президента Руді Джуліані із колишніми генпрокурорами Юрієм Луценком та Віктором Шокіним.  Про Фрумана та Парнаса в одному зі своїх інтерв'ю говорив і бізнесмен Ігор Коломойський. Він називав їх "аферистами", які перебувають під розслідуванням у США. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції