Трамп заперечує, що прикидався власним прес-секретарем

У випадку з іншим кандидатом на висунення в президенти такі відкриття з біографії могли б стати проблемою

Найбільш ймовірний кандидат на висунення в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заперечує, що протягом багатьох років говорив з журналістами по телефону, прикидаючись своїм прес-секретарем.

Раніше газета Washington Post опублікувала зроблену в 1991 році аудіозапис телефонної розмови між людиною, представившимся як піар-менеджер Джон Міллер, і репортером магазину People, який писав статтю про любовної життя мільярдера.

Трамп сказав, що нічого про це не знає, і голос на записі "зовсім не схожий" на його голос.

Проте кілька журналістів, які працювали над матеріалами про Трампа на зорі його кар'єри, заявили, що в 1970-х і 80-х часто говорили з представником Трампа "Джоном Міллером" або "Джоном Бэрроном"

Журнал People писав про свої підозри на адресу "прес-секретаря" ще в 1991 році.

У випадку з іншим кандидатом на висунення в президенти такі відкриття з біографії могли б стати проблемою, але в очах прихильників Трампа ці особливості його поведінки, здається, тільки приносять йому велику популярність.

Нагадаємо, що скандальний мільярдер Дональд Трамп став єдиним кандидатом в президенти США від Республіканської партії після того, як губернатор американського штату Огайо Джон Кейсик заявив про фініші своєї передвиборчої президентської кампанії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: