Трамп заявив про безпрецедентні порушення Конституції під час виборів президента США

Трамп заявив про безпрецедентні порушення Конституції під час виборів президента США

Фото: Associated Press

Він анонсував "великі позови", які нібито продемонструють неконституційність виборів.

Президент США Дональд Трамп заявив, що порушення американської Конституції під час президентських виборів у 2020 році були безпрецедентними.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Чому фейкові ЗМІ постійно припускають, що Джо Байден буде президентом, навіть не дозволяючи нашій стороні показати, до чого ми зараз готуємося, наскільки сильними були порушення нашої великої Конституції, - висловився голова держави. - Вона була атакована, можливо, як ніколи раніше!"

За словами Трампа, у багатьох штатах під час виборів "велику кількість спостерігачів за голосуванням" нібито "виганяли з кімнат для підрахунку голосів".

Також американський очільник звинуватив команду свого конкурента Джо Байдена, оголошеного переможцем виборів, у "викраденні" мільйонів голосів

Окрім того, президент заявив про "голосування після закінчення виборів" та "використання радикально лівої комп'ютерної системи Dominion, яку відхилив Техас та низка інших штатів через питання безпеки". 

Водночас Трамп анонсував "великі позови", які нібито продемонструють неконституційність виборів.

Нагадаємо, що в суботу тисячні натовпи прихильників Дональда Трампа зібралися в центрі Вашингтона, щоби підтримати чинного президента, який хоче оскаржити результати виборів і заявляє про масштабні фальсифікації.

Трамп продовжує не визнавати своєї поразки на виборах президента в США. Він запевняє, що виборців надурили одразу в кількох штатах. 

Про те, чи мирно передасть чинний очільник країни владу, чому його кадри зарано списувати з рахунків, та до чого готуватися союзникам і ворогам Америки - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Трамп переконаний, що обов'язково буде президентом США вдруге

Трамп переконаний, що обов'язково буде президентом США вдруге

Повʼязані теми:

Наступна публікація