Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трампу "дісталося на горіхи" за ретвіти цитати Муссоліні

За словами мільярдера, він не знав, що ця фраза належить Муссоліні.

Мільярдер Дональд Трамп, який претендує на право висуватися в президенти США від Республіканської партії, потрапив під вогонь критики після того, як розмістив у своєму Twitter цитату Беніто Муссоліні. Мільярдер ретвітнув фразу "Краще прожити день левом, ніж сто років вівцею", розміщену в пародійному записі.

Трамп заявив, що не шкодує про рішення ретвітнути цю цитату, бо вважає її цікавою. За словами мільярдера, він не знав, що ця фраза належить Муссоліні, і вона просто привернула його увагу.

Трамп додав, що не хоче асоціюватися з фашизмом, однак не бачить нічого поганого в своєму ретвиті. На думку мільярдера, у цьому випадку важливо, що саме було сказано, а не хто сказав це першим.

Нагадаємо, що нещодавно охорона вигнала мусульманку з заходу скандаліста Трампа.

Як відомо, 7 грудня Трамп закликав до "повної заборони всім мусульманам в'їжджати в США до тих пір, поки спецслужби не зрозуміють, що відбувається". На початку жовтня 2015 року Трамп пообіцяв вислати з Сполучених Штатів всіх сирійських біженців у разі, якщо він стане президентом.

Він і раніше пов'язував терористичні прояви і віросповідання. Наприклад, у листопаді як відповідну міру на теракти в Парижі він запропонував "серйозно обміркувати" закриття мечетей в країні.

Його випади обурили громадськість - у Британії запропонували закрити в'їзд Трампу, Шотландський університет позбавив звання політика, а підтримав одіозного кандидата російський президент Володимир Путін.

Відео Дональд Трамп абсолютний переможець на внутрішньопартійних виборах у штаті Невада

Залиште свій коментар

Вибір редакції