Трансляція пропаганди РФ: у МЗС відгукнулися на слова президента Чехії про Конституцію України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Земан перед тим заявив, що Україні варто змінити Основний Закон.

Президент Чехії Мілош Земан вважає, що українці поділені за мовною ознакою, а сприяти мирові мали би зміни до Конституції. Відомий своїми скандальними заявами політик також згадав про мінські домовленості, нібито не виконані Україною, пише Новое время.

"Розумне рішення, яке закріплене в Мінських угодах, але якого, на жаль, ніхто не дотримується, полягало б у зміні української Конституції. Тобто децентралізації України", - заявив Земан.

Таку позицію чеха прокоментувала речник Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко. Вона натякнула на те, що Земан не зовсім добре розуміється на темі, адже реформа щодо децентралізації, проведена українською владою, визнана в ЄС однією з найбільш успішних у країні.

"Президент Чехії просто повторив те, що він озвучував уже раніше. В МЗС України взяли до уваги це висловлювання. Погляди пана Земана нам добре відомі. Прикро, що він так і не зрозумів, що в Україні вже п`ятий рік триває не громадянська війна, а російська агресія, що на Сході України майже щодня гинуть наші патріоти і серед них багато російськомовних, які не лише захищають державу, а й Європу та її цінності. Такі заяви чеського президента виглядають як трансляція наративів російської пропаганди", – наводить слова Зеленко Обозреватель.

Відео Мілош Земан заявив, що не збирається вибачатися перед Україною за свої висловлювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції