"Тransparency пилятимуть дрова". Поклонська прокоментувала інформацію про приховану квартиру в Донецьку

"Няш-мяш" обіцяє звернутися до російської генпрокуратури.

Так звана російська депутатка Наталя Поклонська спростувала інформацію про наявність у неї незадекларованої квартири в Донецьку і пригрозила Transparency International депутатським запитом до прокуратури.

Про це вона повідомила РБК.

"Я проситиму Генеральну прокуратуру Росії провести перевірку за фактом скоєних злочинів. За зовнішніми ознаками статей (Кримінального кодексу) 201 - зловживання повноважень особою, яка виконує управлінські функції, в комерційних цілях, 128.1 - наклеп, 137 - поширення відомостей про приватне життя без згоди особи щодо неповнолітньої дитини, 170 - реєстрації незаконних операцій із нерухомим майном", - сказала вона.

За її словами, вже сьогодні ввечері всі необхідні документи підготують, а завтра направлять.

"Тому все, що я поки можу прокоментувати зараз - це ініціювання перевірок. І тоді Transparency International будуть дійсно займатися своєю справою - пиляти дрова", - сказала Поклонська.

Вона підкреслила, що "в Донецьку бувала проїздом" і не має стосунку до ніякої  Дубровської.

"Я Поклонська. Моя особиста справа, з моменту народження, зі свідоцтва про народження, і до моменту (уходу) з Генеральної прокуратури, перебуває в Генпрокуратурі України. Це завірені документи, і тому, що вони роблять з цими документами в Україні з політичних мотивів, мені не відомо", - додала вона.

За словами Поклонської, їй "вирішили підкинути квартиру на 29 квадратних метрів".

Нагадаємо, організація щодо боротьби з корупцією Transparency International закликала нелегітимну Держдуму РФ зняти мандат із так званої російської депутатки Наталі Поклонської, якщо підтвердяться дані про її незадекларованому квартиру в окупованому бойовиками Донецьку. 

Російське відділення антикорупціонерів повідомляє, що колишня "прокурорка" окупованого Криму користується двома службовими квартирами, однією – депутатською у столиці РФ Москві, та прокурорською у Сімферополі, хоча давно не обіймає цю посаду.

Третю квартиру Поклонської на 29,9 квадратних метра TI виявила в українському державному реєстрі прав на нерухомість. Зареєстрована вона на Дубровську Наталію Володимирівну (Дубровська - дівоче прізвище Поклонської), яка народилася в той самий день, що Поклонська.

Залиште свій коментар