Травмованого Януковича можуть повезти до Ізраїлю на лікування – адвокат

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Захисник натякнув, що виступ президента-втікача у суді може не відбутись.

Адвокат колишнього президента України Віктора Януковича заявляє, що в його підзахисного важкі травми і він має відповідні довідки від ізраїльських лікарів. Про це Олександр Горошинський написав у Facebook.

Горошинський заявив, що сьогодні, 4 грудня, зустрівся з лікарем з Ізраїлю, який оглядав Януковича, однак свого підзахисного не бачив. Лікар нібито надав документи про те, що травми президента-втікача – важкі.

"За результатами нашого візиту і огляду можу сказати, що травма дуже серйозна. На мій погляд, необхідні додаткові обстеження, щоб ухвалити рішення про доцільність оперативного втручання, можливо і не одного. Ми б хотіли робити подальші обстеження і лікування в нашій клініці в Ізраїлі. Ми будемо обговорювати таку можливість з пацієнтом і, найімовірніше, організовувати його переїзд", - цитує лікаря адвокат.

Прямо Горошинський не сказав, чи скасовується виступ Януковича скайпом у суді 5 грудня, однак заявив, що передасть висновки лікарів українській стороні.

" Передані мені лікарем документи негайно подам до Оболонського суду після мого повернення", - написав захисник.

Приехал в Москву по вопросу планируемого судебного заседания 5-го декабря. К сожалению, встретиться с Виктором...

Опубліковано Александром Горошинским Вівторок, 4 грудня 2018 р.

Нагадаємо, Оболонський суд міста Києва, де розглядають справу президента-втікача Віктора Януковича, переносив дату його виступу з останнім словом. За словами його адвоката, він поки не може виступити на суді про державну зраду з останнім словом через "важку травму" і його госпіталізували до клініки імені Скліфосовського. Адвокат Олександр Горошинський запевняв, що Янукович бажає виступити в суді 5 грудня, однак "все залежатиме від стану його здоров'я".

Залиште свій коментар

Вибір редакції