"Треба показати, хто працює": Холодницький прокоментував заяви посла США про необхідність його відставки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також зазначив, що не уповноважений коментувати заяви дипломатів.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що не уповноважений коментувати заяви посла США Марі Йованович про необхідність його відставки.

Про це він розповів у коментарі виданню "РБК-Україна".

"Я не можу коментувати дипломатів. Нехай дипломатів коментують дипломати. Я думаю, нехай коментує МЗС. Я не уповноважений на дипломатичні відносини з будь-якою іншою державою. Коментувати поки нічого. Зачекайте понеділка. В понеділок всі прокоментують", - зазначив Холодницький.

За його словами, він не дасть поливати брудом його відомство та "переводити стрілки".

"Чекайте, буде цікаво в понеділок. Я просто не дам можливості обливати брудом САП і переводити стрілки. Жодної прес-конференції, ми просто виконуємо роботу: треба показати хто працює, а хто...", - підкреслив Холодницький.

Нагадаємо, 5 березня посол США в Україні Марі Йованович закликала українську владу звільнити очільника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. За її словами, він втратив довіру в боротьбі з корупцією, оскільки був помічений в інструктуванні підозрюваних щодо того, як уникнути обвинувачення у корупції.

Відео Холодницький прокоментував відкриття справи проти нього через "розмову п’яних СБівців"

Керівник САП Назар Холодницький заявив про те що справу про хабарництво проти нього відкрили нібито базуючись на розмові двох п’яних працівників СБУ, які у таксі говорили про те, що він взяв хабар. Справа була закрита через те, що вказаних "СБівців" не вдалося ідентифікувати та знайти.

Холодницький прокоментував відкриття справи проти нього через "розмову п’яних СБівців"

Залиште свій коментар

Вибір редакції