"Треба політична воля". Зеленський назвав свої пріоритети на посаді президента у разі перемоги на виборах

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Треба політична воля". Зеленський назвав свої пріоритети на посаді президента у разі перемоги на виборах

Фото: УНІАН

Політик, окрім припинення бойових дій на Донбасі та боротьби з корупцією, збирається вирішити питання з українськими дорогами.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський назвав своїм ключовим пріоритетом на посаді голови держави, у разі перемоги на виборах, припинення бойових дій на Донбасі.

Про це він заявив у коментарі журналу "Новое время".

"Я б хотів зробити все для того, щоб на сході України припинили стріляти, щоб більше не гинули наші люди, адже людське життя - це найголовніша цінність", - наголосив він.

На думку політика, для перемоги потрібні "сильна дипломатія, економічне зростання, міцна армія і активна інформаційна політика".

"На дипломатичному фронті ми повинні вести наступ, а не чекати, поки це зроблять за нас. Потрібно вести переговори. Необхідно відновити зустрічі в нормандському форматі і залучати до багатосторонніх переговорів США та Велику Британію", - сказав Зеленський.

Водночас кандидат у президенти зазначив, що не виключає ймовірності проведення двосторонніх переговорів із Росією, "якщо ми разом із нашими союзниками і партнерами визнаємо за необхідне", але при цьому повинен зберігатися принцип "ніхто не має права вирішувати щось щодо України без участі України".

"І жодних поступок у питаннях незалежності, суверенності та територіальної цілісності бути не може. Водночас потрібно виступати з українськими ініціативами щодо припинення бойових дій, деокупації Донбасу та повернення Криму. Від часу Мінських угод цих ініціатив з боку України фактично не було. Потрібна політична воля", - додав політик.

Окрім цього Зеленський вважає, що в Україну потрібно залучити інвестиції з усього світу.

"Якщо в нас будуть працювати підприємства з іноземним капіталом - це найкраща гарантія від будь-якої війни", - запевнив він.

У питанні побудови "міцної армії" кандидат також розділяє думку про перехід на натовські стандарти.

"Інтеграція в НАТО - це, перш за все, спосіб реформування армії та забезпечення суверенітету України. Вважаю, що вступ до НАТО має відбуватися тільки через всеукраїнський референдум. Але в армії потрібно переходити на натовські стандарти, вчитися у натовських фахівців. Зарплата і соціальний захист воїнів повинні бути на рівні армій НАТО", - зауважив він.

Президентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

Президентські рейтинги: Зеленський закріпив за собою лідерство – дослідження

До того ж Зеленський розповів, що має ще пріоритети на посаді президента: боротьбу з корупцією, яку він вважає "головним внутрішнім ворогом України", і будівництво доріг.

"Я дуже хочу, щоб в Україні нарешті були нормальні дороги з цементобетонним покриттям. Ми з "Кварталом" постійно їздили на гастролі в усі регіони. Про стан українських доріг я знаю не з новин", - резюмував кандидат.

Нагадаємо, згідно з результатами нового опитування, проведеного центром SOCIS, трійка головних претендентів на перемогу під час виборів 31 березня залишається незмінною. Рейтинг симпатій українців очолює Володимир Зеленський, друге місце з відривом більше ніж 10% посідає чинний президент Петро Порошенко, третя - лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація